Seznam účastníků Hon na Mikuláše 2015

k 4. 12. 2015

 

  M 14 - Muži se psy do 14,99 kg Pes Plemeno Platba
1 Erik Pohl Gepetto Barbarian Bretaňský ohař ano
2 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky Sheltie ano
3 Pavel Kavřík Bonnie Kříženec ano
4 Ondřej Kulich Falco Ritakim PRT na místě
5 Michal Chmelař Afrodita z Ebidosu Bretaňský ohař ano
6 Lukáš Mähring Anakin Skywalker MT ano
7 Enrico Alinče Arnold Kříženec ano
8 Miroslav Šefl Abby Rose Smart Destiny BOC ano

 

  M 15 - Muži se psy nad 15 kg Pes Plemeno Platba
1 Jan Hladký Peny od Nezdického potoka Anglický pointer ano
2 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa BOC ano
3 Petr Pflug Toby ESP ano
4 Dušan Erbs Merlin ŠZP  
5 David Šebek Arwen Cloudy Ranč BOC ano
6 Aleš Jindra Piha ESP ano
7 Tomáš Ježek Pady Kříženec ano
8 Radim Stanka Gala Zbirožské podzámčí NO ano
9 Jiří Kašpárek Ador the Guardian of Albion BOC ano
10 Vladimír Šáfr Bajkal MO na místě
11 Martin Opolecký Sándor MO ano
12 Láďa Beran Bea z Chvatelských stádel Pointer na místě
13 Jan Chytil Galán z Lantíkova BOC na místě
14 Jan Stryal Punťa Kříženec ano
15 Petr Šimonek Darouš MOK ano
16 Petr Šimonek Elvis MOK ano
17 Marcel Kodíček Andělka MOK ano

 

  Z 14 - Ženy se psy do 14,99 kg Pes Plemeno Platba
1 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole PRT pořadatel
2 Alena Zbožínková Arnold xJRT pořadatel
3 Eliška Náměstková Flaya xBOC ano
4 Vendula Dolejší Beati possidentes te salutant AKE na místě
5 Tereza Hladká Sheldon xbeagle ano
6 Zuzana Vondrová Patrik xbišonek na místě
7 Helena Požárková Dušková Armani Ina Cavillaca PENA ano
8 Jana Feranová Hero Od Čeníčka papillon ano
9 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies AUO ano
10 Hana Kašpárková Phoebe Kříženec ano
11 Bára Stehnová Bona z Josefova Dvora JRT ano
12 Lenka Chmelařová Ruby Bretaňský ohař ano
13 Nikola Vagalová Dášenka z Akátové Čermy PRT  
14 Zuzana Řimnáčová Fawkes xPRT ano
15 Daniela Popelková Argo z Krakonošova JRT ano
16 Jana Víšková Daminán z Josefova dvora JRT ano
17 Jana Popelková Debby Marcafan Bohemia Jack JRT ano
18 Zuzana Hanáková Cinnamon Candy z Jeřeně PRT ano
19 Lucie Bouchalová Kosta Kříženec ano 
20 Lenka Doubek Brennerová Dazora Sunny Fellow Basenji ano
21 Petra Karasová Ashar Hak Ami MT ano
22 Šárka Robenková Goldie NSDTR ano
23 Kateřina Pokorná Blecha Kříženec ano
24 Babora Šupinová Monty Kříženec ano

 

  Z 15 - Ženy se psy nad 15 kg Pes Plemeno Platba
1 Petra Křížková Mia ESP na místě
2 Jitka Tůmová Ellis Kříženec ano
3 Růžena Feldsteinová Uncas Go Shun ´You Kensha Akita Inu ano
4 Anna Brabcová Poppy Kříženec ano
5 Zuzana Kynclová Enormous Nugget Polární úsvit Aljašský malamut ano
6 Šárka Stanovská Beruška z Vlčí chaloupky BOC ano
7 Gabriela Uhlířová Cupido Hamyfa BOC ano
8 Helena Bayerová Arthur Smiling Heavenly Love BOC ano
9 Lenka Němečková Roxi xčeský fousek na místě 
10 Jana Horynová Špagetka AH na místě
11 Lenka Korbová Barnabáš xFCR ano 
12 Kateřina Benešová Etincelle Magic Magpie beauceron ano
13 Petra Vitoušová Ashanti Brave Heavenly Love BOC ano
14 Hana Procházková Moody Deabei BOT ano
15 Jarmila Halířová Stella ESP ano
16 Kateřina Salačová Cliff Blackbarbarian Bretaňský ohař ano
17 Marie Ševelová Billy ESP ano
18 Patricie Kavříková Annie z Kouzelných hor BOC ano
19 Šárka Mohoutová Kentucky Store Tennant BOC ano
20 Pavlína Janáková Arberry von Morseli Entlebušský salašnický pes ano
21 Zuzana Zemanová Robin Kříženec na místě
22 Veronika Běhalová Akim xBOC ano
23 Ivana Hrdličková Quantum of Solace Svěží vítr AUO na místě
24 Mirka Landová Špagáta Boxer na místě 
25 Lucie Dvořáková Brix xNO ano 
26 Eva Horňáková Aran od Bernatu Samoty NKO ano
27 Daniela Forstová Remy Kříženec ano
28 Petra Kupková Charis beauceron ano
29 Veronika Nehodová Forest Fidela AMSTAF ano
30 Petra Palasová Jagria ze Zelené úžlabiny NO  
31 Eliška Susková Madoc de Alphaville Bohemia BOM na místě
32 Petra Vedralová Jamie Merylic WŠŠ ano
33 Martina Wallcon Bronx Kříženec ano
34 Šárka Tesková    Enzo Šedý poklad ČSV    ano

 

  J - Junioři/juniorky Pes Plemeno Platba
1 Adriana Švecová Blue Kříženec ano
2 Kristýna Bečvářová Keisy xBOC na místě
3 Zuzana Miková Albien Angel ZR ano
4 Michal Urban Athos z Keblických strání BOC ano
5 Zuzana Vaníčková Busty Rychlá stopa ČHP na místě
6 Pavel Kaucký Atom Anglický pointer na místě

 

  V - Veteráni/veteránky Pes Plemeno Platba
1 Šárka Gill Astra Latika BOC ano
2 Lucie Točeková Chňapík ESP ano
3 Martina Točeková Gero Kříženec ano
4 Eva Novotná Sofie xJRT ano
5 Petra Hrabětová Ghost Jax Aurea Rosa GR ano
6 Ilona Škálová Ambra xMOK ano
7 Jan Rychnovský Esko Bohemia Labín BOM na místě
8 Karolína Hovorková Nina Kelsey Libami PRT ano
9 Jana Urbanová Buddy od Dupíků BOC ano
10 Tomáš Eckschlager Good Bye Kitty ESP na místě
11 Broněk Stehlík Era xgolden ano

 

  SC1 - Koloběžka s 1 psem Pes Plemeno Platba
1 Václava Přibková Sigi xhovawart ano
2 Anna Rožňová Rookie K.J. Trail dog :) ano
3 Dita Pechánková Rony SH  
4 Zuzana Drncová Affra Beauty Monpeja BOC ano
5 Adéla Richterová Cox ze Six-Bau BOM ano
6 Vlasta Pekárková Alf Falco Line BŠO ano
7 Jana Michnová Bora ČF ano
8 Marie Ševelová Mája ESP ano
9 Aneta Konvalinová Arwin xRhódeský ridgeback ano
10 Martin Rataj Cecilka ze Six-Bau BOM ano
11 Dominika Tomanová Tira ESP ano

 

  D - Děti Pes Plemeno
1 Lukáš Pačes Uzi z Milberku NO

 

Nučická smečka, to jsou vořešáci Arnold, Bíba a Sára, papillonka Debie od Čeníčka, špic Eneesa Aidan Lukato Gold a malinois Calibra