Seznam účastníků

 

Čt 17. 9. Psovod Pes Plemeno Kategorie
  SKUPINA 1      
  9:00-11:00 14:30-16:30    
1. Alena Zbožínková Tape papillon SA1
2. Pavla Hrníčková Falko PRT SA1
3. Jana Zemková Robin šeltie SA2
4. Olga Mařáčková Týna šeltie MA2
5. Radka Kopecká Áňa POD MA1
6. Radka Kopecká Zuzka POD MA1
7. Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ d'Onix POD MA2
         
  SKUPINA 2      
  11:00-13:00 16:30-18:30    
1. Milan Jirásek Caddy BOC LA0
2. Honza Kadlec Čert AUO LA0
3. Barbora Loutocká Alter Ego Breembark BOC LA0
4. Ivča Tamášová Bárt AUO LA2
5. Kuba Šrám Noe BOC LA2
6. Honza Kadlec Fran AUO LA3
7. Martina Jírová Bree BOC LA3
         
Pá 18.9. Psovod Pes Plemeno Kategorie
  SKUPINA 1      
  9:00-11:00 14:30-16:30    
1. Honza Kadlec Bonus Wäka AUO LA0
2. Honza Kadlec Granada Chocolate Frances AUO LA3
3. Kuba Šrám Noe BOC LA2
4. Monika Hrdinová Arya AUO LA1
5. Pavla Kamrádová Pantherka BOC LA3
6. Pavla Kamrádová Kraken BOC MA0
7. Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ d'Onix POD MA2
         
  SKUPINA 2      
  11:00-13:00 16:30-18:30    
1. Pavla Hrníčková Falko PRT SA1
2. Jana Zemková Robin šeltie SA2
3. Kuba Šrám Majla xJRT SA2
4. Alena Zbožínková Tape Papillon SA2
5. Julka Kovácsová Bouí PRT SA2
6. Radka Kopecká Áňa POD MA1
7. Radka Kopecká Zuzka POD MA1
         
So 19. 9. Psovod Pes Plemeno Kategorie
  SKUPINA 1      
  9:00-11:15      
1. Karel Kurc Drive AKE LA1
2. Karel Kurc Čokí AKE LA3
3. Ivana Francová Taira BOC LA2
4. Hana Ouhrabková Kiki BOC LA2
5. Lucka Peštová Fossí AKE LA1
6. Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ d'Onix POD MA2
7. Lenka Fuksová Frí AKE MA1
8. Jana Fuksová Grizzly BOC štěně
         
  SKUPINA 2      
  11:15-13:30      
1. Karel Kurc Drive AKE LA1
2. Karel Kurc Čokí AKE LA3
3. Ivča Tamášová Bárt AUO LA2
4. Vladěna Hortová Ariva kříženec LA1
5. Lenka Hajná Bono ČSP LA1
6. Monika Hrdinová Arya AUO LA1
7. Lenka Fuksová Frí AKE MA1
8. Jana Fuksová Grizzly BOC štěně
         
  SKUPINA 1      
  14:30-16:30      
1. Alena Zbožínková Tape papillon SA2
2. Pavla Hrníčková Falko PRT SA1
3 Kuba Šrám Noe BOC LA2
4. Ivana Francová Taira BOC LA2
5. Hana Ouhrabková Kiki BOC LA2
6. Lucka Peštová Fossí AKE LA1
7. Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ d'Onix POD MA2
         
  SKUPINA 2      
  16:30-18:30      
1. Alena Zbožínková Tape papillon SA2
2. Pavla Hrníčková Falko PRT SA1
3 Kuba Šrám Noe BOC LA2
4. Ivča Tamášová Bárt AUO LA2
5. Vladěna Hortová Ariva kříženec LA1
6. Lenka Hajná Bono ČSP LA1
7. Monika Hrdinová Arya AUO LA1
         
Ne 20. 9. Psovod Pes Plemeno Kategorie
  SKUPINA 1      
  8:00-9:15 13:00-14:15    
1. Ivana Francová Taira BOC LA2
2. Hana Ouhrabková Kiki BOC LA2
3. Vladěna Hortová Ariva Kříženec LA1
4. Lenka Hajná Bono ČSP LA1
         
  SKUPINA 2      
  9:15-10:40 14:15-15:40    
1. Alena Zbožínková Tape papillon SA1
2. Pavla Hrníčková Falko PRT SA1
3. Kuba Šrám Majla xJRT SA2
4. Denisa Salátková Babů Kříženec SA3
5. Petr Andrýs Apu papillon SA3

 

Nučická smečka, to jsou vořešáci Arnold, Bíba a Sára, papillonka Debie od Čeníčka, špic Eneesa Aidan Lukato Gold a malinois Calibra