Novinky

Jak jsme si zaběhali na III. dílu z canicrossového seriálu

Tentokrát se běhalo v krásném údolí u Vlašimi. Už cesta tam nám mohla leccos napovědět, neb jsme se nejenom vraceli domů pro zapomenutou výbavu, ale těsně před místem srazu jsme se pro jistotu ztratili :) Pro Páju s Falkem se pak závod nesl v podobném duchu a nečekaně se těsně před cílem taktéž ztratili. O to větší škoda, že měli moc dobrý mezičas a přišli o cenné body do celkové tabulky. Nj, stane se. Já s Arnouškem jsme si běžěli svým tempem a doběhli na 7. místě z 8 účastníků. Trať 5 km jsme zvládli v čase 26m27s, dle výsledků se zlepšujeme a to mě těší. Hlavně mě baví sledovat, jak Arnold nasál závodní atmosféru, na startu už už aby vyrazil, celou dobu běží přede mnou a oba si to moc užíváme. Zatím se v celkové tabulce držíme na 10.-11. místě z 17., v září nás čeká díl IV., předposlední :)

Pěkný článeček o závodu vyšel i na webu projektu Rozběháme Česko.

Celý článek

Úspěšná výprava na Dog Friends Fitmin Cup!

Krásné lednové počasí (10°C) se muselo využít a na poslední chvíli jsme se vydali na první díl agi závodního seriálu do Ústí na DogFriends Fitmin Cup. O tom, že to byla dobrá volba a s hlubších povrchem jsme se poprali statečně, svědčí úspěchy v podobě 1. místa ve zkoušce A2 s Debie a 4. a 1. místo ve zkoušce A2 s Arnoldem, který vyhrál i 1. místo v součtu obou běhů! Už podruhé v krátké době jsem mohla s oběma stát na stupních vítězů a musím říct, že i tentokrát jsem byla dost dojatá. Tímto jsme oficiálně splnili podmínky pro přestup do elitní A3 kategorie! Sama bych tomu ještě loni nevěřila, spíš jsem začínala být z našeho běhání s Arnoldem trochu nesvá, ale nový režim tréninků a můj celkový přístup asi vážně funguje. Běhání si užíváme jako nikdy a jde to vidět i na výsledcích :) Rozhodla jsem se, že se letos zúčastníme i kvalifikaček na MS, EO a IMCA - ambice sice nemám, ale chci si "užít" atmosféru velkých závodů a zaběhneme-li alespoň jeden čistý běh, budu s námi spokojená ;)

Výsledky zapsány na příslušných místech Arnold Úspěchy a Debie Úspěchy.

Celý článek

Máme nový přírůstek :)

Naši psí smečku rozšířila papilloní holčička Ewa z CHS Královská Manta (https://www.badasek.websnadno.cz/). Nebudeme se věnovat ani výstavám, ani chovu, ale máme v plánu se realizovat na poli sportovním, půjde-li vše, jak má. Tak snad nám bude přáno a malá bude zdravá a dravá :)

Celý článek

Zase další aktualizace :)

Falko se zúčastnil prvních neoficiálních agi závodů v kategorii začátečník Úspěchy, splnil si coursingovou licenci, Sárinka splnila dva tréninkové běhy a Deborka porazila 19 týmů na agility závodech v Ratenicích :) Zapsáno do Úspěchy