Novinky

Týden ve znamení agility a canicrossu!

Máme za sebou poměrně náročný týden, strávený trénováním canicrossu, běžecké techniky i agility. V poslední době se nám nedostávalo času na sebevzdělávání, o to víc jsme si ho užili! Čtyřfázové tréninky na CC campu stály za to, kvůli vedru psi trénovali jen brzo ráno a později večer, my jsme dostávali zabrat v průběhu celého dne včetně dvou nočních výletů. Víkend jsme si rozdělili napůl canicross/agility a po kratší pauze jsme se agilitně vzdělávali s Luckou Dostálovou. Intenzivka byla super a konečně máme zase nějaká ta agi videa ;)

Celý článek

Tape složila třetí dog dancingovou zkoušku

Tentokrát se nám s Tape podařilo složit dog dancingovou zkoušku DWD1, opět na výborně se ziskem 36 bodů z celkových 39. Po bodu nám bylo strženo za mírně šišatý kruh, nepříliš soustředěný prvek lehni a za moje mrcasení se na  malém prostoru a nevyužití taneční plochy. Jsem na holčičku moc pyšná a snad se nám podaří na výborně složit i poslední zkoušku úrovně 1, a to MD1. Úspěchy

Celý článek

První únorový víkend ve znamení DD a agi

Tejunka si z postupových zkoušek dog dancingu připsala na konto další zkoušku, tentokrát HTM1. U nohy chodila jako mazák a po drobné srážce za málo těsnou pozici při pivotu a nepříliš plynulé podání levé packy získala 28 bodů ze 30 se známkou výborně! Cargo nechtěl zůstat pozadu a ve zkoušce F1 si vytančil známku výborně, otočky se mu zrovna moc dělat nechtělo, a tak se ziskem 26 bodů ze 30. Jsem na ty moje tanečníky pyšná!

V neděli jsme přepnuli na mód agility a pod vedením Anety Grygarové dostali spousty cenných rad. Tejunka i Falko makali na plno tak, jak to oba moc dobře umí. Jeden běh pro radost si po měsíci zaběhnul i Arnoušek, šlo mu to hezky, je to už profík :)

Celý článek

Další várka novinek - PetVet, agi tábor, úspěchy aj.

Nově jsou u mě k dostání Veterinární a krmné doplňky PetVet® - více info tady :)

S Olgou Kwiecień jsme si potvrdily zářijový termín  minitábora v Ratenicích , vznikly webové stránky  celorepublikového srazu JRT a PRT a s Tejunkou jsme splnily její první zkoušku vůbec, dog dancingovou - F1, a to na výborně s 28 body ze 30. Více o našem dogdancingovém snažení s Tejunkou, Cargem i Falkem bude zde. 

 

Celý článek