Seznam účastníků

k 8. 12. 2014, PLNO!!!!!!! 

SO: náhradníci: Zuzka Mališová, Martina Scales

NE: náhradníci: Jana Brixová

oba dny: Boris Placer, Kateřina Mandatová, Lenka Jarkulišová

 

Agility

  Psovod Pes Plemeno Kategorie Platba   Psovod Pes Plemeno Kategorie Platba
 

13.12.

SOBOTA      

 

14.12.

NEDĚLE      
  8-11h           8-11h        
1 Barbora Suková Bona Fide Wäka AUO štěně ANO 1

Radek Vandra

Rose

BOC

L štěně ANO
2 Honza Kadlec Granada Chocolate Frances AUO LA3 na místě 2 Pavel Bareš Princezna bígl S veterán

záloha 300,-

na místě

3 Irenka Kadlecová By the Request Diandra AUO LA2 na místě 3 Martina Weigertová Loki BOC štěně

záloha 300,-

na místě

4 Rosťa Novotný Brian Valkar

AUO

LA2 ANO 4 Monika Hrdinová Beneficium Wäka AUO štěně ANO
5

Radek Vandra

Lucy

BOC

LA2

ANO 5 Eva Novotná Sofie JRT

SA0

-------
  11-14h           11-13:30h        
6 Honza Kovalčin Gas

PRT

MA1

ANO 6 Karolína Sedláková Accord BOC LA1 -------
7 Eva Novotná Sofie JRT SA0 ANO 7 Kuba Šrám Noe Victory Dajavera BOC LA2 -------
8 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole PRT SA1 ANO 8 Ivana Tamášová Cyráno Amazonka AUO LA2 -------
9 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta/Debie Od Čeníčka

 papillon

štěně/

SA3

ANO 9 Kuba Šrám Majla

JRT

SA2 -------

10

Kuba Šrám

Majla JRT SA2 ANO   13:30-17h        
  14-17h         10 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole PRT SA1 ANO
11

Karolína Sedláková

Accord

BOC LA1 ANO 11 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta/Debie Od Čeníčka papillon

štěně/

SA3

ANO
12 Kuba Šrám Noe Victory Dajavera BOC LA2 ANO 12 Petra Petrečková Zack mops štěně/ začátečník na místě

13

Ivana Tamášová Cyráno Amazonka AUO LA2 ANO 13 Klára Křenová Lotty kříženec SA1 ANO
14 Kristýna Lérová Akira od Libota

ČSP

LA2

ANO 14 Bára Vondrová Max JRT SA2 ANO
15

Iva Říhová

Albert ze Strakatého dvorku

ČSP LA2 ANO 15 Bára Vondrová Buggie JRT SA2 -------

 

Nučická smečka, to jsou vořešáci Arnold, Bíba a Sára, papillonka Debie od Čeníčka, špic Eneesa Aidan Lukato Gold a malinois Calibra