Seznam účastníků

k 19.9. 2014, platba

Náhradníci: Bára Kozlová (NE), Jitka Maroušková (SO, NE)

Agility

SO Psovod Pes   Rasa Kat. NE Psovod Pes   Rasa Kat.          

20.9.

DOPO 8:00-12:30      

21.9.

DOPO 8:00-cca 12:00                
1 Honza Kadlec Granada Chocolate Frances Fran AUO LA3 1 Honza Kadlec Granada Chocolate Frances Fran AUO LA3          
2 Irenka Kadlecová By the Request Diandra Izzy AUO LA2 2 Irenka Kadlecová By the Request Diandra Izzy AUO LA2          
3 Barča Špatná Boomerang Valkar Grippen AUO LA2 3 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers Aron BOC LA2          
4 Rosťa Novotný Brian Valkar Burák

AUO

LA3

4 Jitka Slánská Etologia Czech Imp E.T. BOC LA1          
5 Jana Němcová Hendrix Kiaora Jimmi

bearded kolie

LA3 5 Jana Němcová Hendrix Kiaora Jimmi

bearded kolie

LA3          
6 Šárka Urbanová Terri Terri BOM LA3                      
20.9. ODPO 12:30-15:30       21.9. ODPO cca 12:00- 16:30                
1 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole Falko PRT SA1 1 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole Falko PRT SA1          
2 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta Tape

papillon

štěně 2 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta Tape

papillon

štěně          
3 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers Aron BOC LA2 3 Tereza Zdražilová Maggie Maggie

JRT

SA2          
4 Monika Hrdinová Beneficium Wäka Arya AUO štěně 4 Bára Vondrová Max Max JRT SA2          
            5 Klára Křenová Lotty Lotty kříženec SA1          
            6 Zuzka Mališová  Ruby Rosse Rapa-Nui Ruby bígl MA3          

Odpolední nácvik obran SO od cca 15:30h, NE od cca 16:30h

SO Psovod Pes Plemeno Pozn.   NE Psovod Pes Plemeno Pozn.
1 Kačka Sýkorová Athénka DOB 2 kola   1 Kačka Sýkorová Athénka DOB 2 kola
2 Irenka Wächterová Jaruška DOB 2 kola   2 Irenka Wächterová Jaruška DOB 2 kola
3 Bára Špatná    Grippen AUO 2 kola   3 Petra Baštová Dezi Balpoa BOG 2 kola
4 Síma Wächterová Nadpes č. 1 DOB 2 kola   4 Síma Wächterová Nadpes č. 1 DOB 2 kola
5 Síma Wächterová Nadpes č. 2 DOB 2 kola   5 Síma Wächterová Nadpes č. 2 DOB 2 kola
6 Hana Ambrosová Crazy AUO 2 kola   6 Hana Ambrosová Crazy AUO 2 kola
7 Leona Sosnová Apollo od Novomlýnských jezer DOB 1 kolo   7 Leona Sosnová Apollo od Novomlýnských jezer DOB 1 kolo
8 Irča Němcová Aneta Implevit Somnia BOC 2 kola   8 Drahomíra Benkovičová Adler De Alphaville Bohemia HO 2 kola
9 Josef Okáník Criss DOB 2 kola   9 volno      
10 + 1                  

 

Nučická smečka,

to jsou vořešáci Arnold a Sára,

papillonky Debie Od Čeníčka a Ewa Královská Manta ,

jack russell teriér Cargo Abeceda,

parson russell teriér Favorit Falko Killers Hole 

a kříženka ohaře Tille