Seznam účastníků

K 21.2.2014, hledají se náhradníci na 2 místa viz níže!

Předběžné rozdělení do skupin, které se ještě může měnit v závislosti na změně osob a vašich požadavcích:

  
Sobota         Neděle                              
8:00-11:00         8:00-11:45                              
Jana Musilová Dery BOC LA1   Dominika Machová Aimee KKCHS SA3                        
Jitka Šámalová Mazlik BOC LA2   Sára Steckerová Edy knírač SA2                        
Radka Formanová Kuky AUO LA2   Martin Schmidt  Safira fr. buldoček SA2                        
Eva Oulehlová Dark FXH MA1   Lucie Janošcová Hannibal papillon SA3                        
          Dáša Bašusová Buddy beagle MA3                        
11:00-14:45                                        
Petr Kopecký Ella BOC LA1 hledá se náhradník 11:45-14:45                              
Markéta Jahodová Rio BOC LA2   Jan Kovalčin Gas PRT MA1                        
Tereza Tužilová Wiki BOC LA2   Pavla Hrníčková Falko PRT SA0                        
X         Katka Drnková Coudy PRT SA0                        
Hana Beránková Daikiry beauceron LA2   Lenka Šindlerová Sára PRT SA3                        
                                         
14:45-18:30         14:45-18:30                              
Pavla Hrníčková Falko PRT SA0   Alena Zbožínková Arnold JRT SA3                        
Martin Ouředník Tramp šeltie SA2   Radmila Nováková Joy Švarcava knírač malý SA2                        
Hela Pomykaczová Moly JRT SA2   Bára Kozlová Eddie/Jess trp. pinč SA3                        
Tereza Zdražilová Janee JRT SA2   Tereza Zdražilová Janee JRT SA2                        
Ivana Suchardová Bree POD SA2   Martin Ouředník Tramp šeltie SA2                        
                                         
18:30-22:15         18:30-22:15                              
Jiří Sahaj Aaron BOC LA2   Jiří Sahaj Aaron BOC LA2                        
Jana Urbanová Buddy Od Dupíků BOC LA2   Honza Kadlec Fran AUO LA2                        
Bára Škarnitzlová Joyka BOC LA3   Luboš Uhlíř Am I Marlene z Kovárny BOT LA1                        
Irena Němcová Casey BOC LA2   Petr Kopecký Ella BOC LA1 hledá se náhradník                      
Bára Špatná Grippen AUO LA2   Jana Hojdová Arwen Garzo Lobo AUO LA1                        

Nučická smečka,

to jsou vořešáci Arnold a Sára,

papillonky Debie Od Čeníčka a Ewa Královská Manta ,

jack russell teriér Cargo Abeceda,

parson russell teriér Favorit Falko Killers Hole 

a kříženka ohaře Tille