Seznam účastníků CUBEPACK Hon na Mikuláše

k 6. 12. 2014, platba, na místě

 

  Kategorie muži – psi do 15kg Pes Plemeno Platba Pozn.
  Trasa 4,5 km        
1 Honza Kovalčin Gaston PRT ano  
2
Jan Hladký
Sheldon bígl ano  
3 Ondra Musil Sheila xJRT ano  
           
  Trasa 7 km        
           
  Kategorie muži – psi nad 15kg Pes Plemeno Platba Pozn.
  Trasa 4,5 km        
1
Radek Homola
Arien HWT ano
Zapůjčení výbavy
2 Michal Vokrouhlík Roky BOC ano  
3 Petr Vrána Rocky ACD ano  
4 David Šebek El Sid z Paleolitu BOC ano  
5 Michal Štosek Megi DOB ano  
6 Kuba Vondra Eight AUO ano  
7 Tomáš Krejčík Lord AKE na místě  
8 Rataj Martin Cecilka ze Six-Bau BOM na místě  
9 Martin Řehák Jessika xRetrívr ano Zapůjčení výbavy
10 Petr Šimonek Dar MOK na místě  
11 Jan Stryal Darecek BOC ano Zapůjčení postroje
12 Jarda Tuček Mantissa Kříženec na místě  
           
  Trasa 7 km        
1 Oldřich Ozom Dexter AUO ano  
           
  Kategorie ženy – psi do 15kg Pes Plemeno Platba Pozn.
  Trasa 4,5 km        
1 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole PRT pořadatel  
2 Alena Zbožínková Arnold xJRT pořadatel  
3
Lenka Chmelařová
Ruby
Bretaňský ohař
na místě  
4 Iva Frošová Elis xPRT ano Zapůjčení výbavy
5 Zuzana Řimnáčová Fawkes xPRT ano Zapůjčení výbavy
6 Jolana Hejduková Šarmík Kříženec na místě  
7 Kateřina Pokorná Blecha Kříženec ano  
           
  Trasa 7 km        
           
  Kategorie ženy – psi nad 15kg Pes Plemeno Platba .
  Trasa 4,5 km        
1 Monika Kudová Tamlin ESP ano  
2 Monika Pokorná Grim Labradoří ESP ano Zapůjčení výbavy
3 Lucie Točeková Padýsek Kříženec ano  
4
Lucy Linn Fells
Cora Danarny (Chanel)
Dalmatin ano  
5 Romana Nagyová Aura Samojed ano  
6 Karolina Horová Iggy Inuit Winter Queen Samojed na místě Zapůjčení výbavy
7 Petra Voldřichová Billie AUO na místě  
8 Jitka Tůmová Babs MOK ano Zapůjčení sedáku
9 Růžena Feldsteinová Saki akita inu na místě  
10 Jana Zítková Tyroušek ČSV ano  
11 Edita Knotková Falco KK ano Zapůjčení výbavy
12 Petra Křížková Gringo APBT na místě  
13 Jana Horynová Špagetka AH na místě  
14 Eva Horňáková Amore Ingrando BOM na místě  
15 Tereza Dvořáčková Elvis MOK na místě  
16 Veronika Hložková Atom Anglický pointer ano  
           
  Trasa 7 km        
1 Veronika Hložková Kreš MOK na místě 100,-
2 Veronika Lamačová Kolík   Kříženec na místě  
3 Marie Ševelová Billy ESP ano  
4 Šárka Šírová Arin NO na místě  
5 Mirka Landová Berta Boxer ano  
           
  Kategorie junioři Pes Plemeno Platba Pozn
1
Jan Znamenáček
Casey BOC ano Zapůjčení výbavy
2 Franta Novák Ennia BOC ano Zapůjčení výbavy
3 Franziska Slivková Google PRT ano Zapůjčení výbavy
  Kategorie děti Pes Plemeno Platba Pozn
1 Nela Hejduková Šarmík kříženec na místě 50,-

 

Nučická smečka,

to jsou vořešáci Arnold a Sára,

papillonky Debie Od Čeníčka a Ewa Královská Manta ,

jack russell teriér Cargo Abeceda,

parson russell teriér Favorit Falko Killers Hole 

a kříženka ohaře Tille