Seznam účastníků

K 24. 9. 2015

 

  Kategorie Koloběžka s 1 psem  (SC1) Pes Plemeno Platba Pozn.
1 Václava Přibková Sigi Hovawart ANO  
2 Marie Ševelová Mája ESP ANO  
3 Monika Šedivá Eiwa Monur NO ANO  
4 Anna Rožňová Rookie traildog ANO  
5 Lucie Točeková Padýsek Kříženec ANO  

 

  Kategorie Muži se psy do 14,99 kg (M14) Pes Plemeno Platba Pozn.
1 Jan Kovalčin Gaston xPRT ANO Šampionát
2 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky Šeltie ANO  
3 Ondřej Kulich Falco Ritakim PRT na místě Šampionát
4 Jakub Drulák Tonic Spark by Libami PRT ANO Šampionát
5 Pavel Humpolec Etera Dai Muratori PRT ANO Šampionát
6 Jarda Semecký MaGGie xJRT ANO Šampionát
7 Jiří Šnobl Janee xJRT ANO Šampionát
8 Petr Mondri Achilles Avora PRT na místě Šampionát
9 Petr Mondri Boggi Life Victory PRT na místě Šampionát

 

  Kategorie Muži se psy nad 15,00 kg (M15) Pes Plemeno Platba Pozn.
1 Miroslav Reichl Róza Kašparka kříženec ANO  
2 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa BOC ANO  
3 Martin Kratochvíl Orianna the legend Puella Fera AUO ANO  
4 Jan Hladký Peny od Nezdického potoka Anglický pointer ANO  
5 Jan Och Dex Český horský pes ANO  
6 Zbyněk Sedlák Manittou SH ANO  
7 Adam Vaníček Feebe Danamy Dalmatin ANO  
8 David Šebek Grim Kříženec ANO  

 

  Kategorie Ženy se psy do 14,99 kg (Ž14) Pes Plemeno Platba Pozn.
1 Alena Zbožínková Arnold xJRT pořadatel Šampionát
2 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole PRT pořadatel Šampionát
3 Sandra Sůrová Gerry Gambrinus Killers Hole PRT ANO Šampionát
4 Eliška Náměstková Flaya xBOC ANO  
5 Denisa Kopecká Špagát kříženec    
6 Tereza Kotrbová Aki xJRT ANO Šampionát
7 Petra Pokorná Missie Little Big Jack JRT ANO Šampionát
8 Daniela Popelková Argo z Krakonošova JRT ANO Šampionát
9 Tereza Hladká Sheldon Beagle ANO  
10 Jana Skalníková Hagrid Killers Hole PRT ANO Šampionát
11 Hana Bínová Snowy xACD na místě  
12 Nikola Vagalová Dášenka z Akátové Čermy PRT ANO Šampionát
13 Barbora Nováková Tornado Tail BRT ANO  
14 Lucie Bouchalová Kosta Kříženec    
15 Kateřina Pokorná Blecha Kříženec ANO  
16 Michaela Mrázková Alfonso de la Amorada Magica FXH ANO  
17 Petra Karasová Ashar Hak Ami Manchester teriér na místě  
18 Zuzana Vondrová Patrik Bišonek ANO  
19 Helena Požárková Dušková Armani PENA ANO  
20 Zuzana Řimnáčová Fawkes XPRT ANO Šampionát
21 Iva Frošová Elis XPRT ANO Šampionát
22 Blanka Kyselová Boreggo Life Victory PRT   Šampionát
23 Lenka Doubek Brennerová Dazora Sunny Fellow Basenji ANO  
24 Helena Kočková Dotted Django Black Bubble PRT ANO Šampionát
25 Patricie Kavříková Bonnie Kříženec ANO  
26 Alžběta Líza Švejdová Axolotl dé Causa Vivendi JRT ANO Šampionát
27 Alžběta Líza Švejdová Babou on Board Sixi Hawk JRT ANO Šampionát

 

  Kategorie Ženy se psy nad 15,00 kg (Ž15) Pes Plemeno Platba Pozn.
1 Lucie Eliášová Rasty BOC ANO  
2 Jitka Tůmová Ellis Kříženec ANO  
3 Lucie Houžvičková Filo ze Sechova Zlatý retrívr na místě  
4 Helena Bayerová Arthur Smiling Heavenly Love BOC ANO  
5 Petra Fürstová Arwen Cloudy Ranč BOC ANO  
6 Jana Chajbulina Bombay Kříženec na místě  
7 Nella Semecká Cara Melca Koryfej BOC ANO  
8 Kateřina Červenková Juka Rubínové srdce BOC ANO  
9 Alžběta Líza Švejdová Ice-T Puella Fera AUO ANO  
10 Marie Ševelová Billy ESP ANO  
11 Lucie Jetmarová Only for Jet Bohemia Patrix BOC ANO  
12 Gabriela Uhlířová Cupido Hamyfa BOC ANO  

13

Růžena Feldsteinová Aemico Go Sakura Akairo Akita inu ANO  
14 Petra Urbanová Dexter Chara Chic NO ANO  
15 Jana Horynová

Špagetka

AH na místě  
16 Jarmila Halířová Galina NKO ANO  
17 Lenka Němečková Bessi Ze Senického dvora ČF ANO  
18 Markéta Moravcová Catherine Zeta Jones Holladse Ster holandský ovčák ANO  
19 Martina Štěpánková Terri ESP na místě  

 

  Kategorie Junioři/Juniorky (J) Pes Plemeno Platba Pozn.
1 Franziska Slivková Google Killers Hole PRT ANO Šampionát
2 Zuzana Miková Albien Angel ZR ANO  
3 Kristýna Klimková Britney Kříženec na místě  
4 Kristýna Bečvářová Keisy xBOC na místě  

 

  Kategorie Veteráni/Veteránky (V) Pes Plemeno Platba Pozn.
1 Lucie Točeková Chňapík ESP ANO  
2 Karolina Hovorková Nina Kelsey Libami PRT ANO Šampionát
3 Lukáš Skalník Sofinka xJRT ANO Šampionát
4 Monika Pažinová Adolff APBT na místě  
5 Šárka Gill Astra Latika BOC

ANO

 

6

Martina Hrdličková

Juicy Tessa of Libami

JRT

ANO

Šampionát
7 Broněk Stehlík Era Kříženec ANO  
8 Věra Jankovská Agáta ESP    
9 Eva Novotná Sofie xJRT ANO Šampionát

 

  Kategorie Děti (D) Pes    
1 Jindřich Tůma Ellis    
2 Julian Tůma Ellis    
3 Anička Flasarová Manittou    
4 Filip Sedlák Manittou    
5 Matěj Šulc Tesla Jit-Mir    
6 Kateřina Sobecká Sessila    

 

Nučická smečka,

to jsou vořešáci Arnold a Sára,

papillonky Debie Od Čeníčka a Ewa Královská Manta ,

jack russell teriér Cargo Abeceda,

parson russell teriér Favorit Falko Killers Hole 

a kříženka ohaře Tille