agility, canicross/dogtrekking, coursing dogdancingdogdiving,  výstavy

 (zvýrazněných akcí se účastníme na 99,9 % ;)

Datum   Název akce Místo konání akce Typ akce Kdo :)
        Výsledky pod odkazem Úspěchy
2015        
prosinec        
         
6.12. Hon na Mikuláše 2015 Říčany-Strašín canicross Arnold, Falko
5.12. Zimní pohár Všetice agility Debie, Tape
listopad        
29.11. Landštejnský kros Landštejn canicross Arnold, Cargo, Falko
22.11. Kurz ošetření spoušťových bodů psa Praha terapie  
17.11. Moldavský půlmaraton Bouřňák canicross Arnod, Cargo, Falko
7.-8.11. Kurz manuální terapie psů Praha terapie  
3.11. Prokopský nočník 2. Prokopák canicross Cargo, Falko
1.11. Lesem s pesem Klánovice orientační závod Arnold, Falko
říjen        
31.10. Prague Expo Dog Double CACIB Praha výstava tlumočím
28.10. La Sportiva run Česká Kanada Roštějn canicross Arnold, Falko
25.10. Dračí kros Bratislava canicross Arnold, Falko
24.10. Na první pokus Dolní Jirčany agility Tape, zapisujeme
20.10. Prokopský nočník 1. Prokopák canicross Cargo, Falko
18.10. Šestajovický canicross Šestajovice canicross Arnold, Falko
17.10. Ptýrov Fly Factor I. Ptýrov agility Tape
3.-4.10. Russellí akce Drhleny sraz Arnold, Cargo, Debie, Falko, Sára, Tape
září        
28.9. Hon na Václava Klánovice canicross Arnold, Falko
27.9. Dvojzkoušky Lysá nad Labem agility Tape
26.9. Pojizeřím za Sluncem Malá Skála dogtrekking Arnold, Cargo, Falko
17.–20.9. Tábor agility s Olgou Kwiecień Heřmanův Městec agility Falko, Tape
13.9. Apple Cup + MR teriérů + A0 Mladá Boleslav agility Debie, Falko, Tape
11.9. Forest Night Run Hradec Králové canicross  
7. 9. Postupové zkoušky DD Horní Počernice dogdancing ?
5.-6.9. MČR v agility   agility fandíme
srpen        
30.8. Běh pro PESOS Praha canicross Falko, Tape
29.8. Železný pes 2015 Sadská triathlon Arnold, Falko
20.–23.8. Chicopee Canicross Cup Tři Studně canicross Arnold, Falko
8.-9.8. Intenzivka agility s Luckou Dostálovou Brandýs n. L. agility Falko, Tape
1.-3.8. Canicross Camp Branžež canicross Arnold, Falko
1.8. Trojlístek pro Sally Mladá Boleslav agility Tape
červenec        
18.-25.7. Tábor plný psích sportů Heřmanův Městec agility, canicross, dog dancing, poslušnost Arnold, Cargo, Debie, Falko, Sára, Tape
18.7.

Nativia Challenge V.

Dobříš canicross Arnold, Falko
11.7. La Sportiva Kunžatecký kros Kunžák canicross  
červen        
20.6.

Nativia Challenge IV.

Humpolec canicross Arnold, Falko
13.–14.6. 3. QZ Brno agility Arnold, Tape
6.6.

Nativia Challenge III.

Praha canicross Falko
3.–7.6. Celorepublikový sraz JRT a PRT Lužany všechono možné :)  
květen        
30.5. Intenzivka s JRT AGI Pardubice Třebosice agility -------------------------
23.–24.5. 2. QZ Hanácké kvalifikačke Kroměříž agility Arnold, Tape
23.5.

Nativia Challenge II.

Brno canicross Falko
20.5. Postupové zkoušky DD Újezd nad Lesy dogdancing ?
16.5. Kácovský tuplák 1 Kácov agility Arnold, Cargo, Debie, Falko, Tape
13.5. Postupové zkoušky DD Šestajovice dogdancing Falko, Tape
10.5. Jarní horský kros na Bouřňáku Moldava canicross + stánek Arnold, Falko
9. 5. Jarní SIRIUS Opatovice n. Labem agility Arnold, Debie,Tape
3.5. MVP Praha Praha tlumočím -------------------------
2.5. Volkswagen Maratonský víkend 2015 - procházka se psy Praha canicross + stánek -------------------------
1.5. Intenzivka agility s Kristou Půdovou Ratenice agility Falko
duben        
25.–26.4. 1.QZ DogFriends Fitmin Děčín agility Arnold
24.4. Start-up zkoušky Děčín agility Tape
18.4. Přímo za čumákem - charitativní pochod pro PESOS Praha dogtrekking všichni
10.4. Postupové zkoušky DD Jenštejn dogdancing Tape
6.4. Velikonoční dvojzkoušky + A0 Děčín agility Falko, Tejpa
4.4. CUBEPACK Hon na beránka Říčany canicross Arnold, Falko
březen        
29.3. Lesem s pesem Klánovice orientační běh Arnold, Falko
21. 3. Postupové zkoušky DD Horní Počernice dogdancing Falko
14.–15.3. Agi intenzivka s Anetou Grygarovou Ratenice agility Arnold/Tape, Falko
únor        
28. 2. Morrisovy trojzkoušky II. Ratenice agility Arnold, Cargo, Debie
22. 2. Seminář DD s Alenou Smolíkovou Olomouc dogdancing Tape
1.2. Agi intenzivka s Anetou Grygarovou Ratenice agility Arnold/Tape
leden        
31. 1. Postupové zkoušky DD Horní Počernice dogdancing Cargo, Tape
24.1. Intenzivka s JRT AGI Pardubice Ratenice agility -------------------------
10.1. Postupové zkoušky DD Horní Počernice dogdancing Cargo, Falko,Tape
2014        
27.–28.12. O Ratenickou Beranici III. Ratenice agility Arnold, Cargo, Debie
20.12. Postupové zkoušky DD Horní Počernice dogdancing Cargo, Tape, Falko
13.–14.12. Agi intenzivka s Anetou Grygarovou Ratenice agility Arnold/Tape, Falko
6.12. CUBEPACK Hon na Mikuláše Oseček canicross pořádáme
23.11. Top Indoor Cup Rudná agility Debie, Arnold?
23.11. Canicross pod Jedlovou Jedlová canicross Falko
17.11. Seminář s Olgou Kwiecień Ratenice agility Falko, Tape
16.11. Final Wind Cup Zduchovice coursing Cargo, Falko, Sára
1.-2.11. MVP Praha výstava tlumočím
28.10. Memoriál Karla Grünwalda Kralupy nad Vltavou coursing Arnold, Cargo, Falko, Sára, Tape
25.-26.10. Dračí kros - Beh pre radost Bratislava canicross Falko
25.10. Agi intenzivka s Pardubáčkama Oseček agility běhači
11.10. Canicrossový pohár V. Drachkov a okolí canicross Falko, Sára
3.-5.10. Rusellí minisrazík :D     všichni
27.-28.9. MČR v agility Liberec agility jen na kukajdu
27.9. Pohár sv. Rocha Lysá n. L. coursing Cargo, Falko, Sára
21.9. Canicrossový pohár IV. Drachkov a okolí canicross Falko, Sára
20.-21.9. Intenzivní trénink s Radovanem Liškou Ratenice agility Falko, Tape/Debie
14.9. Mistrovství České republiky NCC Ptýrov coursing Cargo, Falko
6.9. Intenzivka s JRT AGI Pardubice Pardubice agility  
30.-31.8. Intenzivní trénink s Luckou Dostálovou Brandýs nad Labem agility Falko, Tape
18.-23.8. LVT Naplno Kyjov-Boršov agility Tape, Debie
16.8. XXII. ročník Železného psa + HILL's cup Sadská canicross Cargo, Falko
9.-10.8. Letní párty 5x zkoušky Ratenice agility Cargo, Debie
4. - 8.8. Letní soustředění Radovana Lišky Brno agility Debie/Tape, Falko/Cargo
20.7. Nativia Challenge Dobříš canicross Falko
19.-20.7.2014 CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK Dobříš agility Cargo, Debie
2.-6.7. Letní canicrossový kemp Děčín canicross Falko
26.-29.6. IABC NL agility Arnold, Debie, Falko
22.6. Nativia Challenge Praha canicross Falko
21.-22.6. 3. QZ Dobříš agility Arnold
14.6. Canicrossový pohár III. Drachkov a okolí canicross Arnold, Falko, Sára (?)
4. - 8.6. 6. Celorepublikový sraz JRT & PRT Javorová Skála sraz všechno, co pobereme ;)
31.5. Summer Wind Cup Kolesa coursing Cargo, Falko, Sára
24.-25.5 2. QZ Frenštát p. R. agility Arnold
18.5. 2nd Racing Wind Cup Kolín coursing Cargo, Falko, Sára
18.5. Nativia Challenge Horní Bezděkov (Kladno) canicross Arnold, Falko
10.5. Dvojzkoušky agility Opatovice nad Labem agility Arnold, Debie
8.5. Kennel Cup     Skochovice agility Arnold, Debie, Falko
3.-4.5. MR plemen Skochovice agility Debie, Cargo
4.5. European Championship Dog Diving Wels dogdiving Falko
26.-27.4. 1. QZ Děčín agility Arnold
20.4. 1st Racing Wind Cup Kolín coursing Cargo, Falko, Sára
19.4. Canicrossový pohár II. Drachkov a okolí canicross Arnold, Falko, Sára (?)
13.4. O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů Ratenice agility Arnold, Cargo, Debie, Falko
12.4. Galloway Cup Roupov coursing Cargo, Falko, Sára
6.4. Zimní pohár 6 Všetice u Neveklova agility Arnold, Falko
5.-6.4. --- Javorová Skála --- ---
29.-30.3. Agility závody Olomouc agility Arnold, Debie
23.3. Jarní Kralupy Kralupy n. Vltavou coursing Cargo, Falko, Sára
22.3. Canicrossový pohár I. Drachkov a okolí canicross Arnold, Falko
15.3. Intenzivka s JRT AGI Pardubice Pardubice agility trénuju
8.3. Jarní dvojzkoušky Hradec Králové agility Arnold, Debie, Falko
2.3. Zimní pohár 5 Všetice u Neveklova agility Arnold, Debie, Falko + pomocníkujeme
1.3. Klubová výstava KCHT České Budějovice výstava Falko
22.-23.2. Agi intenzivka s Radovanem Ratenice agility Arnold/Debie, Falko
16.2. Dog Friends Fitmin Cup 2/3 Ústí n. L. agility Arnold, Debie, Falko
15.2. Coursing Lysá nad Labem coursing Cargo, Falko, Sára
1.2. Intenzivka s JRT AGI Pardubice Ratenice agility trénuju
25.-26.1. NONSTOP Jahodová párty Kladno agility Arnold, Debie
19.1. Dog Friends Fitmin Cup 1/3 Ústí n. L. agility Arnold, Debie
4.-5.1. IX. Národní výstava psů Brno výstava Falko
         
2013        
29.12. O ratenickou beranici II. dvojzkoušky + A0 Ratenice agility Arnold, Debie, Falko
28.12 O ratenickou beranici II. - dvojzkoušky + jumping Ratenice agility Arnold, Cargo?, Debie
21.12. Vánoční závod Ratenice sportovka Arnold, Cargo, Debie, Falko, Sára
14.-15.12. Agi intenzivka s Jíťou Ratenice agility Arnold/Debie, Falko
7.12. Členská schůze KAČR      
23.11. Intenzivka s Jíťou Ratenice   Arnold/Debie, Falko
9.11. Strakaté dvojzkoušky Ratenice   Arnold, Debie
2.-3.11. MVP Praha Praha   Falko
27.10. Závody ICE AGE agi Ratenice   Arnold, Cargo?, Debie
26.10. Memoriál Karla Grünwalda Kralupy n. Vltavou   Cargo, Falko, Sára
19.10. O největšího jetela - neofika Praha   Falko
4.-6.10. MČR v agility Sázava   pomocníci
02.10. Intenzivka se Zsófi Bíró Ratenice   Arnold, Debie, Falko
28.-29.09. Intenzivka s Marťou Konečnou Lysá nad Labem       Arnold, Debie, Falko
22.09. 1. OPEL Cup Praha   Arnold, Cargo, Debie
15.09. NordCup     Ptýrov   Cargo, Falko
14.09. BUŘT Cup     Česká Lípa   Arnold, Debie
14.09. Intenzivka s Marťou Konečnou Opatovice nad Labem   Arnold, Debie, Falko
07.09. Kácovský tuplák 2 Kácov   Arnold, Cargo, Debie
01.09. Intenzivka s Luckou Dostálovou Brandýs nad Labem   Arnold, Debie, Falko
31.08. Coursing pro JRT a PRT     Bratřejov   Cargo, Falko
24.-25.08. VDH Intenationale Ausstellung Leipzig   Falko
20.08. Intenzivka s Terkou Královou ZKO Praha-Kyje   Arnold, Debie, Falko
18.08. Intenzivka s Verčou a Martinem Nehybovými ZKO Lysá nad Labem   Arnold/Debie, Falko
18.08. Obranářský víkend s Ondrou Lodinským Ratenice   Falko
17.08. 21. ročník triatlonu se psy "Železný pes" Sadská   Arnold, Falko
10.08. Klubová výstava s CAC Konopiště   Falko
04.08. Coursingový trénink Drahobudice   Cargo, Falko
03.08. Letní trojboj     Přerov   Arnold, Debie
21.07. 5. Hunting-dogs National Show CAC Polsko   Falko
20.07. Trojzkoušky "Letní párty"     Ratenice   Arnold, Debie
14.-20.07. Letní soustředění agility s Radovanem Brno   Arnold/Debie, Cargo/Falko
30.06.-06.07. Agility tábor s Verčou a Martinem Písek   Arnold, Cargo, Debie, Falko
29.06. Kácovský tuplák 1 Kácov   Arnold, Cargo, Debie
19.05. Intenzivka s Marťou Konečnou Lysá nad Labem  (Superpes)   Arnold/Debie, Cargo/Falko
8.5.,12.5. Intenzivka agility+frisbee Ratenice   Debie, Cargo, Falko
04.05. MVP Praha Praha   Falko
27.-28.04. MR plemen v agility Praha   Debie
20.04. Intenzivka s Verčou a Martinem Opatovice nad Labem   Arnold, Cargo
14.04. Intenzivka s Bárou Lerlovou Ratenice   Falko, Arnold
13.04. Intenzivka s Péťou Haspeklovou Ratenice   Falko, Arnold
06.04. Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" Ratenice   Arnold, Debie
06.04. Coursingový trénink Drahobudice   Cargo, Falko
31.03. MVP České Budějovice České Budějovice   Falko
31.03. O budějovickou tlapku - jumpingový speciál České Budějovice   Arnold, Cargo
23.-24.3. Agility závody Olomouc   Arnold, Debie
17.3. Agitrénink s Pardubičákama Pardubice   Cargo, Falko
09.03. Intenzivka s Marťou Konečnou Olomouc   Arnold, Debie
03.03. Hopsání u dědy Mráze II. část závodu Hradištko u Sadské   Arnold, Cargo, Debie
24.02. Morrisovy Dvojzkoušky Ratenice   Arnold, Cargo, Debie
23.02. Intenzivka s Marťou Konečnou Olomouc   Arnold, Debie
17.02. Trénink s Péťou Haspeklovou Sloup   Arnold, Cargo, Falko
16.02. Coursing Staré Ouholice   Cargo, Falko
09.02. Intenzivka se Zdeňkem Spolkem Ratenice   Arnold, Cargo
02.02. Agitrénink s Pardubičákama Pardubice   Falko, Cargo(?)
19.01.  Intenzivka s Luckou Novákovou Ratenice   Arnold, Cargo, Debie, Falko
05.01. Hanácká výstava    Brno   Falko
         
2012                  
30.12.2012 Intenzivka s Radovanem Liškou Bystrovany U Olomouce   Arnold
15.12.2012 Intenzivka s Terezou Královou Olomouc   Arnold
08.12.2012 Intenzivka s Martinem Nehybou Ratenice   Arnold, Cargo, Debie
2.12.2012 Mikulášské dvojzkoušky I. část závodu Hradištko u Sadské   Arnold, Cargo, Debie
17.11.2012 24. Dvojzkoušky Svojetice   Arnold, Cargo, Debie
03.-04.11.2012 Agility závody Olomouc   Arnold, Debie
14.10.2012 Emilův dvojskok - 2x zkoušky Kutná Hora   Arnold, Cargo, Debie
29.-30.9.2012 Intenzivka s Radovanem Liškou Zdobín   Arnold, Cargo, Debie
16.09.2012 APPLE CUP + Mistrovství ČR Teriérů Mladá Boleslav   Arnold,
08.09.2012 Intenzivka s Péťou Haspeklovou Mimoň   Arnold, Cargo, Debie
25.08.2012        Brit Cup 2012        Arnold
16.08.2012 10. cvikovské zkoušky Cvikov   Arnold
13.08.2012 9. cvikovské zkoušky Cvikov   Arnold
12.-18.08.2012 LVT Cvikov II. turnus Cvikov   Arnold, Debie
15.-21.07.2012 Letní soustředění Radovana Lišky Brno   Arnold, Debie
07.07.2012 Intenzivka s Péťou Haspeklovou Mimoň   Arnold, Cargo, Debie
16.06.2012 Buřt Cup 2012 Česká Lípa   Arnold, Debie
19.-20.5.2012 Intenzivka s Martinou Konečnou Mělník   Arnold, Cargo, Debie
08.05.2012 Kennel Cup Skochovice   Arnold, Debie
06.05.2012 Intenzivka s Verčou Krčmářovou a Martinem Nehybou Mladá Boleslav   Arnold, Cargo
01.05.2012 5. ročník neoficiálních závodů Opatovice Opatovice nad Labem   Arnold, Debie
28.-29.04.2012 3. mistrovství republiky malých kontinentálních španělů. Skochovice   Debie
21.-22.04.2012 Intenzivka s Verčou Krčmářovou a Martinem Nehybou Mělník   Arnold, Cargo, Debie
15.04.2012 Intenzivka s Radovanem Liškou Zdobín   Arnold, Cargo, Debie
09.04.2012 Dvojzkoušky agility Mělník   Arnold
31.03.-01.04.2012 Kirican Agilite zavode  Olomouc   Arnold
25.03.2012    Zimní halové závody Opsion 024 Hradec Králové   Arnold
17.03.2012 Intenzivka s Péťou Haspeklovou Sloup v Čechách   Arnold, Cargo
11.03.2012 DogFriendsCup 4/4 Ústí nad Labem   Arnold
25.02.2012 Intenzivka s Martinou Konečnou   Praha   Arnold, Cargo
19.02.2012 Agility závody (2x agility) Horka nad Moravou   Arnold