Falkovy úspěchy

 Canicross

Datum

Závod

Místo

Trať

Čas

Umístění

2015

29.11. La Sportiva Run Česká Kanada 2015 3/3 Landštejn 7 km 40:34:52 1./9.
17.11. Moldavský půlmaraton Bouřňák 7 km 41:18:31 2./12.
10.11. Prokopský nočník 3/3   6,2 km 34:37.28 6./26.
1.11. Lesem s pesem - orientační běh Klánovice     4./16.
28.12. La Sportiva Run Česká Kanada 2015 2/3 Roštejn 7 km 36:32:25 5./15.
25.10. Dračí kros Bratislava 15 km 01:32:19 5./10.
20.10. Prokopský nočník 1/3 Jinonice 7,2 km

39:17

6./15.
18.10. Šestajovická šestka Šestajovice 6 km 28:37 1./3.
28.9. Hon na Václava Klánovice 4 km

20:06

7./24.
11.9. Forest Night Run Hradec králové 8 km

43:34

7./19.

29.8.

Železný pes 2015

Sadská

triatlon

23:17

1./19.

18.7.

Nativia Challenge 2015 V.

Dobříš

2,8 km

14:09

17./43.

11.7.

La Sportiva Run Česká Kanada 2015 1/3

Kunžak

8,5 km

52:35

10./17.

20.6.

Nativia Challenge 2015 IV.

Humpolec

3,5 km

15:32

17/27

7.6.

CC při Celorepublikovém srazu JRT a PRT 2015

Lužany

2,2 km

10:06

2./11.

6.6.

Nativia Challenge 2015 III.

Hvězda

3 km

14:18

26/47

23.5.

Nativia Challenge 2015 II.

Brno

4,5 km

21:48

22/34

10.5.

CC v rámci Moldavského půlmaratonu

Moldava

5 km

31:41

9./12.

4.4.

Hon na beránka

Říčany

4 km

23:46

2./17.

2014

         

6.12.

Hon na Mikuláše

Oseček

3,72 km

17:47

3./7.

26.10.

Dračí kros

Bratislava

15 km

1:44:04

9./18.

21.9.

Canicrossový pohár IV.

Libohošť

5,1 km

21:48

4./12.

16.8.

Železný pes 2014

Sadská

triatlon

25:25

3./17.

20.7.

Nativia Challenge V.

Dobříš

3 km

14:27

22./41.

22.6.

Nativia Challenge IV.

Obora Hvězda

 

21:31

31./45.

14.6.

Canicrossový pohár III.

Vlašim

5 km

X

panička se ztratila O:-)

19.4.

Canicrossový pohár II.

Libohošť

 

21:03

5./8.

22.3.

Canicrossový pohár I.

Český Šternberk

 

25:59

12./13.

2013

17.8.

Železný pes 2013

Sadská

triatlon

28,27

1./7.

 

Coursing

Foto: Roman Franěk

1. místo v kategorii PRT pes na Mistrovství Čech v coursingu, 2. nejlepší PRT

1. místo v Racing Wind Cup BOS FCI III.

3. místo v plemeni PRT Coursing winner

 

Datum

Závod

Místo

Rozhodčí

Disciplína

Čas/body

Umístění

2014            

16.11.

Final Wind Cup

Zduchovice

   

coursing 700 m

3./3.

28.10.

Memoriál Karla Grünwalda

Kralupy nad Vltavou

   

coursing 700 m

3./12.

14.9.

Mistrovství ČKS

Ptýrov

 

coursing 700 m

347 b.

4./5.

10.8.

3rd Racing Wind Cup

Kolín

 

dostih 360m

35,65s

34,52s

2./3.

31.5.

Summer Wind Cup

Kolesa

 

coursing 700 m

356 b.

2./5.

18.5.

2nd Racing Wind Cup

Kolín

 

dostih 360m

36s

35,95s

3./5.

20.4.

1st Racing Wind Cup

Kolín

 

dostih 360m

35,9s

35,4s

1./4.

12.4.

Galloway Cup

Roupov

M. Bergl, J. Horáková

coursing

331 b.

3./3.

23.3.

Jarní Kralupy

Kralupy n. V.

Holub, Holubová

coursing

364 b.

2./3.

2013            

31.8.

JRT & PRT Cup

Bratřejov

M. Olehla

coursing

164

1./4. kat. amatéři

Nejlepší pes PRT!!! (1./6.)

 

Dog Dancing

Datum

Zkouška

Místo

Rozhodčí

Body

Známka

2015

21.3.

HTM1

Praha

Vanda Gregorová

--------

DISK

21.3.

MD1

Praha

Anna Říhová

--------

DISK

21.3.

F1

Praha

Anna Říhová

18 (30)

DISK

21.3.

DWD1

Praha

Anna Říhová

29 (39)

DISK

20.2.

MD1

Jenštejn

Šimona Drábková

15 (27)

DISK

20.2.

HTM1

Jenštejn

Šimona Drábková

19 (30)

DISK

10.1.

F1

Praha

Petra Malá

18 (30)

DISK

bude doplněno

   

 

 

Agility 

Datum

Závod

Místo

Rozhodčí

Disciplína

Čas/body

Umístění

2014

19.1.

Dog Friends Fitmin Cup

Ústí nad Labem

A. Glöcknerová

SA1 I.

DIS

DIS

SA1 II.

DIS

DIS

2013

29.12.

O ratenickou beranici II.

Ratenice

S. Podmolová

A0

0 tr.b., 4,94 m/s

1./4.

A0

dis

dis

28. 4.

SIRIUS pejskaření (neoficiální závody agility)

Opatovice n. L.

P. Haspeklová

štěněcí běh I.

?

1./4.

štěněcí běh II.

?

1./4.

 

Dog Diving

Datum

Závod

Místo

Čas/body

Umístění

2014        

4.5.

European Championship Dog Diving

Wels

1,7 b.

2.

2013        

25.8.

PRO PLAN Dog Diving Tournament

Leipzig

2x 3,5 metru

2./10.

 

Myslivecká kynologie

2013            

14.7.

Zkoušky nováčků

Hrusice

B. Broz

norování

12 s

obstál

3./4.

 

Nučická smečka,

to jsou vořešáci Arnold a Sára,

papillonky Debie Od Čeníčka a Ewa Královská Manta ,

jack russell teriér Cargo Abeceda,

parson russell teriér Favorit Falko Killers Hole 

a kříženka ohaře Tille