AGI úspěchy

 

Datum

Závod

Místo

Rozhodčí

Disciplína

Počet tr. b.

Postupová rychlost m/s

Umístění

               
               

Splněny podmínky pro přestup do A3

8.3.

Jarní dvojzkoušky Hradec Králové K. Lerlová SA2 0 3,57 1./11.
SA2 0,47 3,41 1./11.

2.3.

Zimní pohár 5 Všetice K. Lerlová jumping DIS DIS DIS
jumping DIS DIS DIS
SA2

11,99

3,18 1./7.

16.2.

DogFriends Fitmin Cup 1/3

Ústí nad Labem

P. Rybář SA2 1,81 3,55 4./11.
SA2 DIS DIS DIS

26.1.

Kladno NONSTOP Jahodová párty Kladno A. Mauer jumping 13,65 3,3 30./45.
finále 0 3,68 10./21.
SA2 5 3,22 5./14.

25.1.

Kladno NONSTOP Jahodová párty Kladno K. Lerlová jumping 0 3,64 8./46.
        agi 8,53 3,58 18./46.
        SA2 7,57 3,38 6./15.

19.1.

DogFriends Fitmin Cup 1/3

Ústí nad Labem

A.Glöcknerová

SA2 I.

0

3,47

1./6.

       

SA2 II.

DIS

DIS

DIS

     

2013

       

29.12.

O ratenickou beranici II.

Ratenice

S.Podmolová

SA2

1,61

3,52

2./13.

     

S.Podmolová

SA2 II.

8,89

3,41

4./13.

28.12.

O ratenickou beranici I.

Ratenice

J.Maroušková

jumping 

dis

dis

dis

     

S.Podmolová

SA2 

9,77

3,36

3./9.

     

S.Podmolová

SA2 II.

2,45

3,57

1./9.

9.11.

Strakaté dvojzkoušky

Ratenice

J.Maroušková

SA2 

20,78

2,92

3./10.

       

SA2 II.

dis

dis

dis

27.10.

Závody ICE AGE Agi

Ratenice

J.Maroušková

agility 

0

4,0

1./20.

       

jumping 

18,69

3,4

6./19.

       

SA2 

5

3,65

2./7.

22.9.

OPEL Cup 2013

Praha

V. Vostrá

jumping I.

0

4,47

4./22.

       

jumping II.

5,36

3,84

8./22.

       

agility I.

dis

dis

dis

       

agility II.

0

3,77

7./21.

14.9.

BUŘT Cup 2013

Česká Lípa

M. Glossová

jumping

5

3,68

13./29.

       

SA2 II.

dis

dis    

dis

       

agility

5

3,68

12./26.

7.9.

Kácovský tuplák II.

Kácov

A.Glöcknerová

SA2 I.

8,25

3,34

8./18.

   

SA2 II.

0

3,75

2./18.

   

SA2 III.

0

3,90

1./18.

       

součet 1. místo!!!

20.7.

Letní párty

Ratenice

J.Maroušková

SA2 I.

0

3,72

2./17.

       

SA2 II.

2,19

3,79

3./17.

       

SA2 III.

4,47

3,58

4./17.

29.6.

Kácovský tuplák I.

Kácov

A.Glöcknerová

SA2 I.

DIS

DIS

DIS

       

SA2 II.

20,33

2,77

9./15.

       

SA2 III.

16,53

3,19

4./12.

12.5.

Trojzkoušky "Pojď mi hop"

Ratenice

J. Maroušková

SA2 I.

DIS

DIS

DIS

       

SA2 II.

6,86

3,26

5./14.

       

SA2 III.

17,11

3,19

5./11.

27.4.

MR plemen

Skochovice

A. Grygar

Agility

14,09

3,27

22./42.

6.4.

Dvojzkoušky

Ratenice

J. Maroušková

SA2 I.

27.14

2,61

7./9.

       

SA2 II.

1,35

3,48

3./9.

30.3.

Jumpigový speciál

Č. Budějovice

L. Pánková

jump I.

3,15

3,08

9./29.

       

SA1

5

3,35

6./13.

3.3.

Závody

Hradištko

A.Glöcknerová

jump

15,30

3,51

16./31.

       

agi

29,34

2,71

13./31.

       

SA1

DIS

DIS

DIS

Splněny podmínky pro přestup do A2

24.2.

Dvojzkoušky

Ratenice

J. Maroušková

SA1 I.

5

3,54

4./11.

       

SA1 II.

5

3,37

8./11.

3.-4.11.

Agility závody

Olomouc

Petr Dostál

jump

3,05

3,63

7./17.

     

Petr Dostál

SA1

0

3,69

2./4.

     

Petr Dostál

agi

DIS

DIS

DIS

     

Jiřina Máčková

jump

0

3,67

12./22.

     

Jiřina Máčková

SA1

0

3,6

3./5.

     

Jiřina Máčková

agi

13,26

3,11

11./22.

 

Nučická smečka,

to jsou vořešáci Arnold a Sára,

papillonky Debie Od Čeníčka a Ewa Královská Manta ,

jack russell teriér Cargo Abeceda,

parson russell teriér Favorit Falko Killers Hole 

a kříženka ohaře Tille