Arnoldovy úspěchy

Canicross

Datum

Závod

Místo

Trať

Čas

Tempo

Umístění

2015

             
             
             
             

4.4.

CUBEPACK Hon na beránka

Ríčany

4,4 km

27:27

2,67

12./17.

2014

           

6.12.

CUBEPACK Hon na Mikuláše

Oseček

3,72 km

21:15

2,92

7./7.

14.6.

Canicrossový pohár III.

Vlašim

5 km

26:27

3,15 m/s

7./8.

19.4.

Canicrossový pohár II.

Libohošť

 

21:03

 

5./8.

22.3.

Canicrossový pohár I.

Český Šternberk

4,3 km

29:48

2,43

13./13.

2013

17.8.

Železný pes 2013

Sadská

triatlon

     

 

Agility

Datum

Závod

Místo

Rozhodčí

Disciplína

Počet tr. b.

Postupová rychlost m/s

Umístění

Výpis všech agility běhů najdete v databázi agility

Splněny podmínky pro započítání 5 zkoušek pro získání titulu A3Ch

2015              
25.-26.4.

DogFriends kvalifikačky 2015

Děčín J. Maroušková jumping 1 DIS DIS DIS
 

1. QZ dospělých

  A. Boháčová agility 1 4,15 3,86 12./102.
      A. Boháčová jumping 2 DIS DIS DIS
      A. Virtanen (FIN)   5 3,56 27./102.

28.2.

Morrisovy trojzkoušky II.

Ratenice

J. Maroušková

SA3

0

3,87

3./6.

2014

             

28.12.

O ratenickou beranici III.

Ratenice

J. Maroušková

SA3

0.0

3,58

3./14.

21.-22.6.

Royal Canin Cup

Dobříš

3 QZ dospělých

jumping 1

11.0

3.64 m/s

24/57

       

jumping 2

6.48

4.02 m/s

26/54

       

agility 1

0.0

3.98 m/s

9/56

24.-25.5.

Rainbow race

Frenštát p. Radhoštěm

2 QZ dospělých

agility I

8,92

3,76

17./56.

       

jumping III

10,6

3,65

25./54.

10.5.

SIRIUS dvojzkoušky

Opatovice n. Labem

P. Rybář

SA3 I.

0

3,89

2./5.

       

SA3 II.

0

4,13

2./5.

8.5.

KENNEL CUP

Skochovice

T. Grygar

jumping

0

3,54

8./39.

26.-27.4.

DogFriends kvalifikačky 2014

Děčín

 

agility I.

10,65

3,53

40./71.

 

1. QZ dospělých

   

agility II.

2,65

3,65

10./71.

       

jumping I.

15,19

3,56

33.71.

       

jumping II.

8,6

3,84

33./71.

13.4.

O ratenickou blechu

Ratenice

J. Maroušková

agility

0

3,65

4./29.

       

jumping

5

4,18

12./32.

8.3.

Jarní dvojzkoušky

Hradec Králové

K. Lerlová

 

SA3 II.

 

0

 

3,74

 

4./13.

Přestup do A3

16.2.

DogFriends Cup FITMIN 2012 (2/3)

Ústí nad Labem

A.Glöcknerová

SA2 I.

7,06

3,52

8./11.

 

 

 

 

26.1.

NONSTOP Jahodová párty

Kladno

A. Mauer

SA2

5

3,54

4./14.

25.1.

NONSTOP Jahodová párty

Kladno

K. Lerlová

jumping

5

3,58

15./46.

       

SA2

0

3,96

2./15.

Splněny podmínky pro přestup do A3

19.1.

DogFriends Cup FITMIN 2012 (1/3)

Ústí nad Labem

A.Glöcknerová

SA2

10,01

3,41

4./6.

SA2 II.

0

3,64

1./6.

2013    

 

       

28.12.

O ratenickou beranici I.

Ratenice

S. Podmolová

SA2

0

4,08

1./13.

       

SA2 II.

0

3,84

1./13.

28.12.

O ratenickou beranici I.

Ratenice

J. Maroušková

jumping

7,7

3,9

2./9.

     

S. Podmolová

SA2

5

3,79

2./9.

22.9.

1. Opel Cup

Praha

V. Vostrá

agility 2

5

3,94

9./21.

       

jumping 2

5

4,12

6./22.

14.9.

BUŘT Cup 2013

Česká Lípa

M. Glossová

SA2

0

3,87

4./11.

7.9.

Kácovský tuplák II.

Kácov

A.Glöcknerová

SA2 III.

5

3,75

6.18.

3.8.

Letní trojboj

Přerov

P. Pupík

SA2 I.

9,93

3,42

4./18.

     

P. Pupík

SA2 II.

2,93

3,49

2./18.

29.6.

Kácovský tuplák

Kácov

A.Glöcknerová

SA2 II.

0

3,52

2./15.

SA2 III.

5

3,7

1./12.

6.4.

Dvojzkoušky

Ratenice

J. Maroušková

SA2 II.

5

3,71

6./9.

24.2.

Dvojzkoušky

Ratenice

J. Maroušková

SA2 II.

5

3,54

4./12.

2012    

 

       

2.12.

Dvojzkoušky

Hradištko

Z. Spolek

SA2 I.

0

3,76

2./21.

3.-4.11.

Agility závody

Olomouc

P. Dostál

jump

10,23

3,45

9./17.

     

P. Dostál

SA2

7,65

3,56

2./6.

     

J. Máčková

jump

0

4,06

8./22.

     

J. Máčková

SA2

5

3,59

4./7.

16.9.

Apple cup + MČR teriérů

Mladá Boleslav

Z. Spolek

SA2

DIS

DIS

DIS

       

agi

5,96

3,72

12./44.

Přestup do A2

25.08.

Brit Cup

Přerov

J. Podmolová

SA1 I.

0

4,38

1/3

       

SA1 II.

12,16

3,16

1/3

       

agi open

2,33

3,38

5/18

16.08.

10. Cvikovské zkoušky

Cvikov

A.Glöcknerová

SA1

0

3,88

1/8

13.08.

9. Cvikovské zkoušky

Cvikov

A.Glöcknerová

SA1

0

3,83

2/8

16.6.

Buřt Cup

Česká Lípa

E. Plíštilová

jump

3,43

3,62

9/32

8.5.

Kennel Cup

Skochovice

A. Grygar

SA1

5

3,34

3/4

9.4.

Uskákané dvojzkoušky

Mělník

E. Plíštilová

SA1 I.

0

 

 

 

 

 

3,91

 

 

 

 

 

1/9

 

 

 

 

 

Splněny podmínky pro přestup do A2

11.3.

DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4)

Ústí nad Labem

Mia Laamanen (FI)

agi

16,87

3,13

11./26.

 

 

 

       

SA1

5

3,35

3./9.

19.2.

Zimní závody pro každého

Horka nad Moravou

A. Grygar

SA1 I.

5

4,69

3./13.

2011            

 

28.10.

Podzimní hloubětínské dvojzkoušky

Praha-Kyje

A. Glöcknerová

SA1 I.

5

3,94

10/24.