Seznam účastníků

Agility

k 13. 3. 2015

Časový harmonogram!!!

SOBOTA 8:00-11:30      
1 Radek Vandra Lucy BOC LA2
2 Rosťa Novotný Burák AUO LA2
3 Lenka Špidlenová Leon šiperka SA3
4 Alena Podrazká Lucifer šiperka SA2
5 Pavla Hrníčková Falko PRT SA1-A3
6 Alena Zbožínková Tape/Arnold Papillon SA0/SA3
  11:35-13:55      
1 Karolína Sedláková Accord BOC LA1
2 Lucie Peštová Fossí AKE LA0
3 Eliška Gregorová Amy BOC LA1
4 Kristýna Živná Žofinka kříženec MA1
  14:35-17:30      
1 Andrea Karasová Pixie pražský krysařík SA1
2 Eva Novotná Sofie JRT SA0
3 Zdeňka Váchová Samík pudl SA0
4 Barbora Suková Čoki AUO MA0
5 Jana Musilová Tarčík špic SA3

 

 

NEDĚLE 8:00-10:55      
1 Radek Vandra Lucy BOC LA2
2 Karolína Sedláková Accord BOC LA1
3 Radka Kopecká Áňa POD MA1
4 Radka Kopecká Zuzka POD MA0
5 Kristýna Živná Žofinka kříženec MA1
  11:00-14:30      
1 Dana Kafková Sam JRT SA2
2 Lenka Špidlenová Leon šiperka SA3
3 Alena Podrazká Lucifer šiperka SA2
4 Lenka Jarkulišová Maggie JRT SA2
5 Alena Zbožínková Tape/Arnold Papillon/JRT SA0/SA3
6 Pavla Hrníčková Falko PRT SA1
  14:35-16:55      
1 Eva Novotná Sofie JRT SA0
2 Veronika Grešáková Ambiente BOC štěně
3 Kateřina Mandatová Komik Deabei BOC štěně
4 Veronika Huková Jamie BOC štěně

 

Přihlášení a platby:

  Psovod Pes Plemeno Kategorie Platba   Psovod Pes Plemeno Kategorie Platba
 

14. 3.

SOBOTA      

 

15. 3.

NEDĚLE      
1 Alena Zbožínková

Tape/

Arnold

Papillon/

xJRT

SA0/

SA3

ano 1 Alena Zbožínková

Tape/

Arnold

Papillon/

xJRT

SA0/

SA3

ano
2 Pavla Hrníčková Falko PRT SA1 ano 2 Pavla Hrníčková Falko PRT SA1 ano
3 Eva Novotná Sofie xJRT

SA0

ano 3 Eva Novotná Sofie xJRT

SA0

ano
4 Radek Vandra Lucy BOC LA2 ano 4 Radek Vandra Rose BOC

LA0

ano
5 Lenka Špidlenová Leon šiperka SA3 záloha 300,- 5 Lenka Špidlenová Leon šiperka SA3  
6 Kristýna Živná Žofinka kříženec MA1 ano 6 Kristýna Živná Žofinka kříženec MA1 ano
7 Alena Podrazká Lucifer šiperka SA2 ano 7 Alena Podrazká Lucifer šiperka SA2 ano
8 Karolína Sedláková Accord BOC LA1 záloha 300,- 8 Karolína Sedláková Accord BOC LA1  
9 Barbora Suková Čoki AUO

štěně

ano 9 Veronika Grešáková Ambiente BOC štěně záloha 300,-
10 Eliška Gregorová Amy BOC LA1 ano 10 Kateřina Mandatová Komik Deabei BOC štěně ano
11 Andrea Karasová Pixie pražský krysařík SA1   11 Dana Kafková Sam JRT SA2 ano
12 Rosťa Novotný Burák AUO LA2

dopo

ano

12 Veronika Huková Jamie BOC

štěně

záloha 300,-

13

Lucie Peštová Fossí AKE LA0

ano

 

13 Lenka Jarkulišová Maggie JRT SA2 ano
14 Monika Hrdinová Arya AUO

štěně

ano 14 Iva Říhová Edík ČSP LA2 ano
15 Honza Kovalčin Gas xPRT MA1 ano 15 Kristýna Lérová Akira ČSP LA2 ano

 

Nučická smečka,

to jsou vořešáci Arnold a Sára,

papillonky Debie Od Čeníčka a Ewa Královská Manta ,

jack russell teriér Cargo Abeceda,

parson russell teriér Favorit Falko Killers Hole 

a kříženka ohaře Tille